Stafbureau

Het stafbureau adviseert de directies van scholen, het directie beraad, werkgroepen, projectgroepen en de directeur/bestuurder. Tevens is het stafbureau verantwoordelijk voor de uitvoering van een aantal bovenschoolse taken. 

Directeur/bestuurder
Dhr. ir. P. Moltmaker 
Telefoon: 06 16 63 91 30
E-mail: p.moltmaker@plateau-assen.nl 

Controller
Dhr. G. Visser
Telefoon: 06 19 25 24 09
E-mail: g.visser@plateau-assen.nl

Financieel administratief medewerker
Dhr. H.Vos
Telefoon: 06 19 67 52 79
E-mail: h.vos@plateau-assen.nl

Personeelsadviseur openbaar onderwijs
Mw. P. Pelupessy
Telefoon: 06 44 37 30 93
E-mail: p.pelupessy@plateau-assen.nl  

Onderwijskundig beleidsmedewerker
Mw. R. Poth
Telefoon: 06 16 71 30 50
E-mail: r.poth@plateau-assen.nl

Formatie/Rechtspositie
Dhr. J. Franken
Telefoon: 06 16 97 88 84
E-mail: j.franken@plateau-assen.nl

Huisvesting
Dhr. T. Sieling
Telefoon: 06 13 78 85 38
E-mail: t.sieling@plateau-assen.nl  

Bovenschoolse ICT coördinator
Dhr. B. Kooij
Telefoon: 06 51 41 36 84
E-mail: b.kooij@plateau-assen.nl

Secretariaat
Mw. A. Prakken
E-mail: a.prakken@plateau-assen.nl

Mw. A. Uzuner
E-mail: a.uzuner@plateau-assen.nl


Telefoon: 0592-820500
Algemene e-mail: info@plateau-assen.nl